Akademia Nauki Ewelina Kornowicz

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 12-14.10.2018 r.

1.Kurs Szybkiego Czytania dla licealistów – 32 godziny; cena przed rabatem 900 zł, cena po rabacie 450 zł
2. Kurs Szybkiego Czytania dla studentów – 32 godziny; cena przed rabatem 900 zł, cena po rabacie 450 zł
3. Kurs Szybkiego Czytania dla dorosłych – 32 godziny; cena przed rabatem 900 zł, cena po rabacie 450 zł

Jesteśmy instytucją edukacyjną, która zajmuje się prowadzeniem kursów, szkoleń i kampanii społecznych z zakresu rozwijania potencjału intelektualnego i osobistego. Od 2004 roku dostarczamy najwyższej jakości usługi szkoleniowe. Stopniowo, dysponując potrzebnym kapitałem środków, wiedzy i specjalistów, wprowadzaliśmy bogatą gamę szkoleń dotyczącą zarówno metod nauki języka jak i kursów związanych z nowoczesnymi technikami uczenia się. Naszymi kursantami są dzieci od 3 roku życia, młodzież, dorośli, emeryci i renciści. Przeszkoliliśmy dotąd ponad 5000 kursantów.

Misją Akademii jest propagowanie stylu naturalnego uczenia się, który niesie zadowolenie i poczucie pewności siebie. Chcemy, aby każdy mógł uczyć się bez wysiłku. Jesteśmy przekonani, że poprzez docieranie do wewnętrznych zasobów i odkrywanie mocnych stron, można uczyć się w atmosferze odprężenia i radości. Nasze programy opieramy na najnowszych zdobyczach psychologii uczenia się oraz na głębokim szacunku dla możliwości twórczych każdego człowieka.

Naszą misję realizujemy nie tylko poprzez kursy i szkolenia komercyjne, ale również jesteśmy zaangażowani w programy formatu NON PROFIT, tj. Akademia Pedagoga , Akademia Rodzica i wiele innych akcji społecznych.

Dane teleadresowe:

Akademia Nauki Ewelina Kornowicz
ul. Św. Katarzyny 4, 87-100 Toruń
tel.: 56-652-17-18
e-mail: sekretariat@torunakn.pl
www.torunakn.pl