Speak Up Toruń

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 21- 23.04.2017 r.

Oferta Speak Up w ramach akcji Toruń za pół ceny dotyczy -50% w stosunku do ceny kursu języka angielskiego.

Opłata wpisowa pozostaje bez zmian. Podane ceny dotyczą opłaty miesięcznej. Szczegóły oferty poniżej.

Do wyboru następujące opcje nauki:

1. Kurs 3 semestry/3 poziomy zaawansowania; 120 zajęć + indywidualne konsultacje + wybór dodatkowych warsztatów językowych + zestaw książek; kurs 9 mc

cena mc 417zł, po rabacie 50% 208,50 zł mc/ 9 rat + wpisowe 208, 50 zł

2. Kurs 4 semestry/4 poziomy zaawansowania; 160 zajęć + indywidualne konsultacje + wybór dodatkowych warsztatów językowych + zestaw książek; kurs 13 mc

cena mc 398zł, po rabacie 50% 199zł mc/ 13 rat + wpisowe 199 zł

3. Kurs 6 semestrów/6 poziomów zaawansowania; 240 zajęć + indywidualne konsultacje + wybór dodatkowych warsztatów językowych + zestaw książek; kurs 21mc

cena mc 378zł, po rabacie 50% 189 zł mc/ 21 rat + wpisowe 189 zł

oferta dotyczy zniżki na kurs, nie dotyczy zniżki na wpisowe.

– 1 – 10 osób w grupie

– elastyczny grafik zajęć (7 30 – 21 30 pon – pt, 9 00 – 14 00 sob, 10 00 – 14 00 nd)

– 60 min zajęcia

– początek kursu kwiecień/maj

– wybór dowolnego poziomu zaawansowania

PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE –SŁUCHAMY I UCZYMY.

Wizytówką naszej szkoły są wykwalifikowani lektorzy języka angielskiego, którzy z zaangażowaniem podejmują się największych wyzwań dydaktycznych i wspierają słuchaczy na drodze do sukcesu językowego.

Już ponad 200 tysięcy zadowolonych słuchaczy wybrało doświadczenie naszych lektorów i jakość naszych kursów języka angielskiego.

ELASTYCZNOŚĆ I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE –DOPASOWUJEMY I REALIZUJEMY.

Na podstawie testu kwalifikującego pomożemy dobrać odpowiedni dla Ciebie kurs języka angielskiego. W Speak Up uczysz się angielskiego wtedy, kiedy Ci pasuje i w sposób, jaki Ci odpowiada. Elastyczny grafik zajęć 7 30 – 21 30 poniedziałek – piątek, 9 00 – 14 00 sobota oraz 10 00 – 14 00 niedziela. To Ty zarządzasz i decydujesz, a my dostosowujemy rozwiązania do Twoich oczekiwań. Angażujące zajęcia, skuteczny program, jakość, której jesteśmy pewni.

INNOWACYJNE METODY – STAWIAMY NA ROZWÓJ.

W nauczaniu języka angielskiego stosujemy unikalne rozwiązania dydaktyczne przy jednoczesnym wykorzystaniu najnowszych technologii oraz rozwiązań. Masz dostęp do zajęć i materiałów w dowolnym momencie oraz tam, gdzie chcesz (np. za pomocą aplikacji mobilnej w telefonie lub na tablecie sprawdzisz wyniki ćwiczeń).

Dzięki systemowi Zajęć Multimedialnych nasi kursanci mogą uczestniczyć w lekcjach angielskiego 24 godziny na dobę, w dowolnej lokalizacji (nie tylko w Polsce, ale i na świecie) – wystarczy dostęp do Internetu.

CERTYFIKATY MIĘDZYNARODOWE

Oferujemy kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów językowych, m.in. Cambridge English: First (FCE) oraz Cambridge English: Advanced (CAE).  Zrealizuj kurs przygotowawczy w Speak Up, podejdź do egzaminu i udokumentuj swoje kompetencje językowe certyfikatami wymaganymi w celach rekrutacyjnych przez wiele instytucji w Polsce i na świecie.

Indywidualny program nauczania dostosowany do Twoich potrzeb, preferencji i celów, pozwala szybciej i skuteczniej doskonalić te kompetencje językowe, które są istotne dla Ciebie.

Połączenie nowoczesnych metod edukacyjnych z zajęciami prowadzonymi przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów zapewnia słuchaczom postępy językowe, jakie można osiągnąć przebywając w kraju anglojęzycznym.

W każdej szkole Speak Up metodyk (Head of Studies) sprawuje nadzór metodyczny nad procesem nauczania języka angielskiego i dba o utrzymanie najwyższych standardów poprzez regularne hospitacje zajęć oraz organizację profesjonalnych szkoleń i warsztatów dla lektorów. Metodyk dostępny jest dla wszystkich słuchaczy w ramach konsultacji, w godzinach pracy szkoły.

Specjalny system oceny postępów w nauce umożliwia systematyczną weryfikację umiejętności językowych.

Speak Up udziela pisemnej gwarancji, że nauczysz się języka angielskiego potrzebnego w życiu codziennym: w pracy, w podróży, w rozmowach towarzyskich i biznesowych. Jeżeli nie osiągniesz przewidywanego poziomu angielskiego, możesz za darmo powtórzyć kurs. O warunkach gwarancji dowiesz się w każdej szkole.

Szkoła angielskiego Speak Up w Toruniu mieści się przy ulicy Prostej, w samym centrum miasta w pięknej kamienicy sąsiadującej z Restauracją Roayl India, czy Orange Hostel.

Profesjonalna kadra nauczycieli i native speakerów, multimedialne sale i innowacyjna metoda nauczania to tylko niektóre z powodów, dla których warto wybrać kursy angielskiego w naszej szkole. W Klubie Speak Up słuchacze mają możliwość swobodnej dyskusji po angielsku na tematy związane z zainteresowaniami i pasjami. Dzięki temu w naukę nie wkrada się nuda. Speak Up to gwarancja sukcesu, której udzielamy na piśmie.

Dojazd do szkoły:

Do szkoły angielskiego Speak Up w Toruniu można dojechać tramwajami linii nr: 1, 2, 4, 5 oraz autobusami linii nr: 12, 14, 15, 22, 25, 28, 29 i 43. Około 500 metrów od szkoły znajduje się Dworzec Główny PKS, dzięki czemu także słuchacze spoza miasta mają dobre połączenie komunikacyjne.

Dane teleadresowe:

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO
SPEAK UP TORUŃ
ul.PROSTA 19, TORUŃ
Telefon: 56 661 23 83
Mobile: 695 216 321
mail: reception.tor-01@speak-up.pl
www.speak-up.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 07:30-21:30
Sob 09:00-14:00
Niedz 10:00-14:00