Ośrodek Informacji Turystycznej

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 21- 23.04.2017 r.

Spacer po Toruniu z przewodnikiem – zapraszamy na zwiedzanie toruńskiej starówki w towarzystwie przewodnika, spacery odbędą się w dniach 22 (sobota) i 23 (niedziela) kwietnia, spacer zaczyna się o godzinie 12:00, miejsce zbiórki przed siedzibą Ośrodka, Toruń, Rynek Staromiejski 25, cena regularna 8 zł bilet normalny, 6 zł bilet ulgowy (studenci do 26 roku życia, uczniowie, emeryci, renciści), dzieci do lat 7 udział bezpłatny, cena w ramach akcji za pół ceny 4 zł bilet normalny, 3 zł bilet ulgowy, spacer trwa ok. dwóch godzin,  ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, rezerwacja miejsc it@it.torun.pl lub 56-62-109-30

Masz pytania ? Potrzebujesz pomocy ? Zapraszamy do Ośrodka Informacji Turystycznej w Toruniu. Z przyjemnością udzielimy informacji na temat głównych atrakcji miasta, pomożemy znaleźć przewodnika, podpowiemy gdzie kupić toruńskie pierniki i gdzie mieszkał Mikołaj Kopernik.

Zapraszamy do nas na chwilę rozmowy i darmowe materiały.

Nasz Ośrodek znajduje się  na Rynku Staromiejskim w centrum Starówki, zaledwie  kilkanaście metrów od toruńskiego ratusza.

Dane teleadresowe:

Ośrodek Informacji Turystycznej w Toruniu
87-100 Toruń, Rynek Staromiejski 25
tel. 56-62-109-30
e-mail – it@it.torun.pl
www.it.torun.pl