Grota Solna Yodo

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 13-15.10.2017 r.

Bilet normalny 18 zł – 50%= 9 zł

Bilet ulgowy 15 zł  – 50% = 7,50 zł

Karnet na 10 wejść normalny 130 zł – 50% = 65 zł (liczba karnetów ograniczona)

W naszej grocie solnej oferujemy seanse inhalacyjne połączone z muzykoterapią (z ramienia  Instytutu Muzykoterapii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy pod kierownictwem prof. Wojcicha Pospiech) i koloroterapią.

O grocie

Nasza grota solna to miejsce, którego ściany wyłożone są naturalnymi bryłami krystalicznej soli himalajskiej oraz soli z Morza Martwego. Sól himalajska jest najzdrowszą i najczystszą solą dostępną na ziemi. Wykazuje niezwykłe właściwości lecznicze, zawiera ponad 80 pierwiastków niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, których brak lub niedobór prowadzi do wielu groźnych chorób. Pierwiastki występujące w soli himalajskiej dostępne są w drobnych cząsteczkach, przez co łatwo są wchłaniane do organizmu ludzkiego i poddawane procesowi metabolizmu. Natomiast właściwości lecznicze soli z Morza Martwego znane są od starożytności. Morze to jest najniżej położonym miejscem na ziemi, a liczne podziemne źródła dostarczają nieustannie wartościowych składników mineralnych. Sól z Morza Martwego zawiera jedne z najwyższych stężeń pierwiastków leczniczych.

Z sufitu zwisają solne sople a podłoga wysypana jest kilkunastocentymetrową warstwą drobnokrystalicznej soli himalajskiej. Stąpając po niej masujemy ważne receptory zlokalizowane pod stopami. Baśniowe wnętrze uzupełniają podświetlane kaskady oraz tężnie wytwarzające leczniczy aerozol solny. Całości dopełnia niezwykła gra świateł, kojąca muzyka, śpiew ptaków, szum wody spływającej po kamieniach. Ciało odpręża się, a umysł wycisza.

Pobyt w grocie solnej to nie tylko rozkosz dla zmysłów. Zjonizowane powietrze wypełniające grotę jest dziesięciokrotnie czystsze niż na zewnątrz a klimat w niej panujący jest nasycony licznymi mikroelementami i pierwiastkami. Seanse w naturalny sposób wzmacniają odporność, poprawiają kondycję, podnoszą koncentrację oraz wspomagają leczenie wielu schorzeń.

Dane teleadresowe:

Grota Solna Yodo
Uniwersyteckie Centrum Sportowe w Toruniu
ul. Św. Józefa 17
tel.500-520-290 oraz 663-737-665
strona www.grota-yodo.torun.pl
e-mail  grota.yodo@gmail.com